لیست محصولات تولید کننده JUANمعرفی شرکت فناوری JUAN


Guangzhou Juan Optical &Electronical Tech Joint Stock Co., Ltd


کمپانی فناوری نوری و الکترونیکی جووان JUAN واقع در گوانجو یکی از برجسته ترین تولیدکنندگان سیستمهای نظارت تصویری ، امنیتی در جهان می باشد.این کارخانه در سال 1999 میلادی تاسیس شده و بسرعت رشد کرد ، بطوریکه در کارخانه ای  به مساحت بالغ بر 15000مترمربع  دارای 15 دستگاه SMT با سرعت متوسط و بالا، 4کارگاه DIP  و 4خط تولید و  روزانه  بیش از 5000 محصول کامل تولید کرده و در 3خط کنترل کیفیت بررسی نهایی شده و جهت مشتریان خود در اقصا نقاط دنیا ارسال می نماید .لازم به ذکر است در این مجموعه بزرگ بیش از 60 مهندس متخصص در قسمت R&D در دو بخش نرم افزار و سخت افزار مشغول به کار هستند.


تولیدات JUAN شامل انواعNVR، DVR و دوربین های IP و ANALOGبا کیفیت بالا می باشد.این شرکت  توانسته با تکیه بر توان خود این محصولات را در بیش از 30 کشور جهان بفروش برساند و دارای دفاتر فروش و نمایندگی در اقصی نقاط جهان همچون امریکا ،اروپا ، افریقای جنوبی وخاورمیانه و... می باشد.


محصولات JUANدر بخشهای امنیتی صنایع مختلف  اعم از حمل و نقل ،مخابرات ، زندانها و مراکز دولتی و اقتصادی و آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد.از این جمله می توان به مراکز مهمی چون مجموعه بازی گوانجو ، بزرگراه Beijing ، مجموعه ورزشی دانشگاه Shenzhen و مرکز ارتباطات Huizhou اشاره کرد.


با توجه به رشد سریع این شرکت در زمینه سیستم های نظارتی و تصویری ،JUAN توانسته گواهیCE، RoHS، FCC و علامت تجاریcopyright نرم افزاررا دریافت کرده و برنده جوایزی چون جایزه نوآوری نرم افزار چین در سال 2011 شده است.شرکت مهندسی بنوان الکترونیک واردکننده و نماینده اصلی دوربین مداربسته JUAN در ایران می باشد و کلیه محصولات JUAN را با 1 سال گارانتی معتبر ارائه می دهد.
نمایش 1 - 5 از 5 مورد