لیست محصولات تولید کننده LTS security


                             معرفی محصولات و برند LTS


کمپانی LTS پیشرو در راه حل های نظارت تصویری در دسته دوربین های مداربسته و دستگاه های ضبط شبکه ویدئویی می باشد. دفتر مرکزی LTS، با شرکای توسعه یافته در ایالات متحده مستقرمی باشد. عمده فعالیت LTS تولید کلیه محصولات ویدیویی نظیر دوربین های شبکه، دستگاه های NVR، دوربین های آنالوگ کیفیت بالا ، دوربین های HDTVI و DVR ها، PTZ، لوازم جانبی، و نرم افزارها و اپلیکیشن های رایگان می باشد.


راهکار نظارت تصویری هوشمند، مخصوص حرفه ای ها


پشتیبانی end to end (کامل)


یکی ازدستاوردهای LTS کسب امتیاز 10 از 10 تیم فروش و پشتیبانی با نظر مشتریان می باشد که هیچ شرکت دیگری تاکنون موفق به کسب آن نشده است. پشتیبانی ما در تمام مسیر و در 100% مراحل پروژهای امنیتی با شما و در کنار شما خواهد بود. همین امروز با نماینده رسمی ما در کشور خود تماس بگیرید و تجربه کنید که چرا LTS به خدمات مشتریان خود افتخار میکند.


کیفیت کلید موفقیت


تمرکز ما برروی محصولات با کیفیت، خدمات مشتریان باکیفیت و تهیه هر آنچه که انتظار دارید برای شما می باشد. با تیم مدیریت محصول و بازاریابی کاملا متعهد، ما اطمینان داریم صدای شما را شنیده و هر آنچه که شما میخواهید را فراهم می نماییم.


مشاوره رایگان IP


همین امروز تماس بگیرید!با توجه به پیچیدگی های شبکه هایIP، ما از طریق هزاران آزمایش تحقیق و توسعه مطمئن شدیم که ساده ترین راه حل اتصال خودکار را برای شما آورده ایم.دستیابی به مجموعه مهارت های بیشتر، یادگیری چگونگی کاهش هزینه کل مالکیت، و همین امروز دادن ارزش بیشتر به مشتریان خود با دادن مشاوره رایگان IP.


شرکت مهندسی بنوان الکترونیک واردکننده و نماینده اصلی دوربین مداربسته LTS در ایران می باشد و کلیه محصولات LTS را با 3 سال گارانتی معتبر ارائه می دهد.


نمایش 1 - 11 از 11 مورد